صرافی والکس

با توجه به اهمیت ارزهای دیجیتال بخصوص بیت کوین در چند سال اخیر و فرصت­های سرمایه­گذاری که در این بازار وجود داره، بسیاری از ایرانی­ها سرمایه ­گذاری و خرید و فروش در بازار ارزهای دیجیتال را شروع کردن.

افرادی هم هستن که نمی دونن چه جوری در این بازار سرمایه گذاری رو شروع کنن. مهمترین نکته ­ای که باید برای سرمایه ­گذاری در بازار بیت کوین و سایر ارزها بهش توجه کنین، انتخاب یه  بستر مناسب برای خرید و فروش هست.

بعد از اینکه بستر مناسب سرمایه­گذاری رو انتخاب کردین، می­تونید حتی با 100 هزار تومان هم خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال رو شروع کنین و هر زمان که حرفه­ای شدین، از پتانسیل بازار استفاده کنین و سرمایه­گذاری­های خفن­تر با سود بیشتر رو انجام بدین. وقتی قیمت­ها پایینه، بیت کوین بخرین و وقتی که قیمت­ها بالا میره، بیت کوین­ها رو بفروشین که سود کنین.همچنین بعضی ها کم کم بیت میخرند و سرمایه گذاری بلند مدت میکنند.

وقتی میگن بازار ارزهای دیجیتال یه فرصت سرمایه گذاری هست، یعنی چی؟

سال 1392، تنها با 360 هزار تومان میتونستین یه دونه بیت کوین بخرین. 6 سال بعد، با 54 میلیون میشد یه دونه بیت کوین خرید. در مهر ماه سال 1398، قیمت هر بیت کوین، بالای 110 میلیون تومان بوده.

پس اگه 6 سال پیش یه دونه بیت کوین میخریدین، الان بالای 100 میلیون تومان ارزش داشت و اگه 20 تا بیت کوین میخریدین، در حال حاضر حدود 2 میلیارد سرمایه داشتین!!!!! این یعنی فرصت سرمایه­گذاری و سود کلان در بازار ارزهای دیجیتال.

البته به این دلیل که این بازار نوسان ­های زیادی داره، بهتره که تمام سرمایه خودتون رو وارد این بازار نکنین و جوری سرمایه گذاری کنین که اگه قیمت بیت کوین کاهش پیدا کرد، زیاد ضرر نکنین و تموم سرمایه تون از بین نره.

در ادامه، سعی کردم که روش­های مختلف خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال رو به شما معرفی کنم و تجربیات خودم رو در اختیارتون قرار بدم تا بهترین روش خرید رو انتخاب کنین.

تلگرام و کانال­های مشابه یکی از بستر­های نا امن هست که شما می­تونید بیت کوین بخرین یا بفروشین. در استفاده از این روش دقت کنین که پول ی به حسابتون واریز نشه.

متاسفانه باید بگم که من تجربه خرید و فروش بیت کوین در تلگرام رو داشتم.

اما توصیه میکنم که شما این روش رو امتحان نکنین. خیلی ریسک زیادی داره و اصلاً هویت خریدار و فروشنده هم مشخص نمیشه. ساده­تر بگم اینکه هیچ تضمینی برای امن بودن معامله های شما وجود نداره.

3 سال پیش، گرفتاری­های زیادی واسه من برای معامله بیت کوین پیش اومد. پول ی به حسابم واریز میشد و حسابم را مسدود میکردند، هزینه رو برای فروشنده واریز میکردم اما واسه ارسال بیت کوین به کیف پولم اذیت میکرد.

خلاصه اینکه واسه خرید و فروش بیت کوین سعی کنین از این روشی که من استفاده کردم، استفاده نکنین.

بعد از مشکلاتی که در تلگرام برام به وجود اومد، دنبال روشی امن بودم که بتونم بیت کوین خرید و فروش کنم. بعضی از دوستام و همکارام بودن که واسه اینکار از صرافی های خارجی مثل Binance و HitBtc استفاده میکردن.

بایننس (Binanc) یکی از بزرگترین صرافی­های خرید و فروش ارز دیجیتاله که حجم معاملات بالایی داره و کارمزد تراکنش­ها هم پایینه.

ولی من تا حالا از صرافی های خارجی واسه معامله بیت کوین استفاده نکردم، چون ممکن بود حسابم مسدود بشه و به خاطر تجربه­های تلخی که از خرید و فروش بیت کوین در تلگرام داشتم، تصمیم گرفتم دیگه ریسک نکنم.

چند وقت پیش صرافی بایننس کاربرهای ایرانی رو تحریم کرد. خیلی از کاربرهای ایرانی محدودیت دسترسی به صرافی­های خارجی رو دارن و احتمال مسدود شدن و بلوکه شدن حساب اونا وجود داره. بعضی ها هم حسابشون مسدود شده. اگه یه جستجوی ساده در این مورد در گوگل انجام بدین، می بینین که کلی مقاله و مطلب در این زمینه و مشکلات سرمایه­گذاری در صرافی های خارجی برای کاربرهای ایرانی وجود داره.

با وجود مشکلاتی که به دلیل تحریم برای ایرانی­ها در سطح جهانی وجود داشت، صرافی­های خرید و فروش داخلی ایجاد شدن که کاربرهای ایرانی بتونن با اطمینان خاطر و بدون نگرانی از تحریم و مسدود شدن حساب شون، خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال رو انجام بدن.

خلاصۀ مطلب اینکه 6 ماه پیش در نمایشگاه فینکس (نمایشگاه بورس، بانک و بیمه)، با تیم صرافی والکس آشنا شدم. از بین سایت­های داخلی، من تجربه خرید و فروش بیت کوین رو از سایت والکس داشتم. به همین دلیل هم در این مقاله، از تجربیات خودم در مورد معامله بیت کوین در سایت والکس به شما میگم. میتونید خودتون صرافی­های دیگه رو هم بررسی کنین و صرافی دلخواه خودتون رو انتخاب کنین یا اگه تجربه­ ای در این زمینه دارین، در بخش کامنت های این مقاله در اختیار من و سایر کاربرها هم قرار بدین.

اگه وارد سایت والکس بشید، می­تونید تعداد معاملات، حجم معامله­های 24 ساعت اخیر و تعداد کاربرهای سایت رو ببینین. تعداد معاملات و حجم روزانه قابل توجهی هست و همین یک اعتماد خاطری به آدم میده.

این هم تاریخچه معامله­ های من در صرافی والکس:

معاملات من

خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در سایت والکس خیلی راحت و آسونه. این صرافی تیم پشتیبانی خیلی خوبی داره و ساعت 2 شب هم می­تونید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال رو خرید و فروش کنین. چندتا دلیل وجود داشت که والکس رو از بین صرافی های ایرانی به عنوان صرافی خرید و فروش بیت کوین انتخاب کردم:

• پاسخ­دهی پشتیبان­های صرافی خیلی خوب و سریع هست.
  • والکسی­ها از فناوری cold storage برای ذخیره ارز ها استفاده میکنند، پس میشه گفت که احتمال سرقت و هک شدن در این صرافی وجود نداره.
  • با استفاده از ابزار تحلیل و نمودارهای قیمتی و معاملاتی، وضعیت بازار رو تحلیل و آنالیز میکنم.
  • این صرافی ارزهای دیجیتال مختلفی مثل بیت کوین، و اتریوم و لایت کوین و تتر و کش و دش رو پوشش میده.
  • میتونم از کد دعوت یا لینک دعوت استفاده کنم و هر فردی که با کد یا لینک دعوت من معامله­ای در والکس انجام بده، 20 درصد از کارمزد ریالی این معامله رو دریافت کنم (فردی هم که دعوت میشه میتونه 2 تا معامله رایگان (بدون کارمزد) انجام بده و دو پله کاهش کارمزد رو داشته باشه).

اگه شما هم بعد از خوندن این مطلب و انجام تحقیق بیشتر، قصد ثبت نام در سایت والکس رو داشتین: با کد یا لینک دعوت من میتونید در سایت ثبت نام کنین و 2 معامله رایگان انجام بدین:

لینک دعوت:  https://wallex.market/app/auth/register/NJrw

کد دعوت: NJrw

مشخصات

آخرین جستجو ها