آموزش کامل خرید و فروش بیت کوین 

باتوجه به اینکه بازار ارز های دیجیتال امروزه خیلی خیلی داغ شده است قصد دارم نحوه

خرید بیت کوین به ریال و بلعکس و همچنین فروش بیت کوین و سایر آلت کوین ها را با هم بررسی کنیم و به مزایا و معایب آنها بپردازیم و بتوانیم به بهترین شکل خرید و فروش بکنیم.

نظر شخصی من این است که قبل از اقدام برای خرید بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال ابتدا مفاهیم اصلی و کلی را فرا بگیرید و همچنین نحوه ی رفتار بازار و نمودار های تکنیکال برای اطلاع از

قیمت بیت کوین و

تحلیل بیت کوین بصورتی که بتوانید یک خرید آگاهانه داشته باشید.

ابتدا برای بدست آوردن قیمت دلاری می توانید به سایت های معتبر مثل

coinmarketcap.com 

سر بزنید و قیمت را ببینید.

در مرحله بعدی می توانید قیمت دلار را از سایت های ایرانی که قیمت لحظه ای می دهند یا گروه های تلگرامی مشاهده کنید.

سپس با ضرب قیمت دلاری بیت کوین در مقدار ریالی قیمت واقعی را برای خودتون محاسبه کنید.برای مثال اگر قیمت بیت کوین 7400 دلار باشد و قیمت دلار را ۱۰ هزار تومان درنظر بگیریم قیمت ریالی بیت کوین 74 میلیون تومان می شود.

حال برای خرید بیت کوین به ریال چندین راه دارید:

1-خرید آنلاین بیت کوین از پلتفرم های معاملاتی ارز های دیجیتال

2-خرید آنلاین بیت کوین از صرافی های معتبر

3-خرید آنلاین بیت کوین با کمک پلتفرم های واسطه

4-خرید بیت بیت کوین در تلگرام و فضای مجازی

تمام این راه ها امکان پذیر است و روزانه خیلی از افراد با این راه ها اقدام به خرید و فروش بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال میکنند البته بیشتر بدون اینکه از عواقب و خطرات آن باخبر باشند.و افرادی هم متاسفانه در این راه قربانی ان شده و دارایی خود را از دست می دهند.

از نظر من هیچگاه سعی نکنید از طریق فضای مجازی و تلگرام اقدام به خرید و فروش بیت کوین کنید.این کار بسیار خطرناک است و عواقب برگشت ناپذیری در پی دارد.

و اما برای خرید و فروش از صرافی ها بحث داریم:

شاید یکی از امن ترین خرید ها از صرافی ها است بصورتی که شما براحتی و با خیال آسوده می توانید از صرافی ها بیت کوین بخرید، ولی در این خرید ها هم باید دقت کنید و چند نکته را مدنظر داشته باشید.

ابتدا برای خرید از صرافی مطمعن شوید و بررسی کنید که صرافی تازه تاسیس نباشد و از اعتبار خوبی برخوردار باشد.

به ظاهر سایت هم میتونید نگاه کنید چون خودش شاید نمایانگر خیلی چیز ها باشد.

حتی میتونید برای اطمینان بیشتر تماس بگیرید و از خریدتون مطمعن بشید.ولی نکته ی خیلی مهمی که اینجا وجود دارد این است که قیمتی که صرافی ها اراعه می دهند اصلا قیمت خوبی نیست.و اگر بررسی کنید فاصله قیمت خرید و فروش خیلی زیاد است و فرد برای معامله دچار ضرر زیادی می شود.

و اما.

خرید و فروش بیت کوین در پلتفرم های معاملاتی

پلتفرم های معاملاتی یکی از بهترین مکان ها برای خرید و فروش بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال هست.سایت های بزرگی در جهان وجود دارد که یکی از معتبر ترین آنها

Binance هست که متاسفانه امکان خرید و فروش برای ایرانی ها را محدود کرده است و نمیتوان براحتی در آن فعالیت کرد.

از مزایای این اکسچنج ها این هست که تماما کاربران در آنها معامله میکنند و سایت حکم واسطه را اجرا میکند و این باعث یک عرضه و تقاضا می شود و قیمت ها رنگ و بوی واقعی تری میگیرند و همچنین گپ قیمتی پایینتری بین قیمت خرید بیت کوین و فروش آن مشاهده میکنید.

از آنجا که این وبلاگ رو من در حوزه ی ارز ها دیجیتال منویسم و خودم این کار را در صرافی ایرانی والکس انجام می دهم جا دارد اینجا هم برسیم به پلتفرم معاملاتی والکس.

صرافی والکس نیز مانند پلتفرم های نظیر مثل بایننس بوده و تمام کاربران در آن معامله انجام می دهند.این سایت ایرانی هست و به این جهت دیگر نگرانی بسته شدن حساب یا محدودیت را ندارید و از طرفی کاملا مورد اعتماد بوده و حجم خوبی از بازار ایران را دارد.شما میتوانید برای خرید و فروش بیت کوین از صرافی والکس استفاده کنید و معامله امن و راحتی داشته باشید.اگر هنوز در این صرافی ثبت نام نکردید من در پست اولم کد دعوتم را قرار دادم تا با این کد اقدام به ثبت نام کنید و دو معامله رایگان و کاهش کارمزد را داشته باشید.

برای رفع ابهامات و چگونگی کار با صرافی والکس و خرید و فروش بیت کوین در آن روی این لینک (

راهنمای استفاده از والکس) کلیک کنید.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها